درباره ژرملا ایران

.

.

شرکت گرملا، (معادل انگلیسی کانون وکلای آلمان و خاورمیانه) یک شرکت مشاوره ای تمام عیار می باشد که در همه زمینه های حقوقی فعالیت دارد و دفتر مرکزی آن واقع در شهر هامبورگ (در آلمان) می باشد.

با توجه به اینکه اکثر فعالیت های این شرکت در منطقه خاورمیانه، شمال افریقا و اروپا می باشد، گرملا علاوه بر دفتر مرکزی در شهر هامبورگ، دفاتر فرعی دیگری نیز در امارات متحده عربی (دبی)، ایران (تهران)، آلمان (برلین)، سوییس (زوریخ) احداث نموده است.

تمرکز ما بر مواردی چون ورود به بازار، امور مالیاتی و حقوق بین الملل، تجارت، تامین و توسعه می باشد. ما با رویکردی کارآفرینانه و با استفاده از به روز ترین اطلاعات حقوقی و با روش های مبتکرانه مصمم هستیم که همواره به بهترین نحو به ارائه خدمات خود به عنوان مشاور شما ادامه دهیم.

 گرملا  کار خود را در سال 2008، به عنوان کانون وکلای آلمان و خاور میانه شروع نمود.

گرملا در ابتدا فعالیت خود را به عنوان یک شبکه متشکل از دفاتر حقوقی و شرکت های مشاور آغاز نمود.

هدف اصلی گرملا در حقیقت ترویج همکاری بین دو منطقه آلمان و خاورمیانه بود ولی در فرصتی کوتاه، درخواست همکاری بین دو منطقه با چنان استقبال گرمی از طرف موسسات و بنگاه های تجاری در آلمان و خاورمیانه روبرو شد، که در نهایت تصمیم گرملا بر این شد خدمات خود را به عنوان موسسه مشاور تمام عیار ارائه نماید.

گرملا در سال 2015 با افتتاح شعبه های خود در دبی و تهران، به عنوان اولین موسسه مشاور آلمانی فعال در هر دو بخش از خلیج فارس را به خود تخصیص داد.

در سال های اخیر با توجه به افزایش شمار تقاضا بالاخص در امر رجیستر و ثبت شرکت و حتی اقامت در کشور آلمان، گرملا جهت سهولت در امر مشاوره و خدمت رسانی هر چه بهتر به هم وطنان (شرکت داران، فری لنسر ها، متخصصان کار در ناحیه Eu)  و تمامی علاقه مندان به افتتاح دفتر یا شعبه جدید دیگر در آلمان با بهره گیری از حقوق دانان کارآمد و آلمانی یکی از دفترهای خود در تهران را به این امر اختصاص داده است.

بالا