مهاجرت به یونان

یونان با پایتخت آتن و جمعیتی حدود ۱۱ میلیون تن از جمله کشورهای اروپایی است که از طریق سرمایه گذاری امکان اقامت در این کشور فراهم است. با در اختیار داشتن پاسپورت این کشور می‌توان به ۱۶۴ کشور دیگر بدون ویزا مسافرت کرد.

ادامه مطلب...

مهاجرت به قبرس

مردم قبرس به دو زبان ترکی و یونانی صحبت میکنند. پایتخت آن شهر نیکوزیا است. این کشور با جمعیتی کمتر از یک میلیون در اروپا واقع شده است، دارای اقتصاد توسعه یافته بوده و جزء کشورهای تجاری جهان می باشد. با توجه به اعتبار بالای پاسپورت این کشور می توان با آن به ۱۵۵ کشور بدون ویزا سفر کرد.

ادامه مطلب...

مهاجرت به بلغارستان

بلغارستان با جمعیتی حدود ۷ میلیون تن کشوری در محدوده شرقی قاره اروپاست. پایتخت این کشور سوفیا می باشد. با داشتن پاسپورت بلغارستان می‌توان به ۱۵۷ کشور بدون ویزا سفر کرد.

ادامه مطلب...

مهاجرت به بلژیک

بلژیک از جمله کشورهای اروپایی است که پایتخت آن بروکسل می باشد این کشور با جمعیت حدود ۱۱ میلیون یکی از مقاصد سرمایه گذاران می باشد. مردم این کشور به فرانسوی و آلمانی صحبت می کنند. این کشور دارای اقتصاد پایدار می باشد و از جمله کشورهای توسعه یافته تجاری است.

ادامه مطلب...

مهاجرت به لتونی

کشور لتونی با پایتخت ریگا یکی از مقاصد مناسب برای سرمایه گذاری است. این کشور در قاره اروپا واقع شده و جمعیتی حدود ۲ میلیون تن دارد. پاسپورت این کشور جزء قدرتمندترین پاسپورت ها بوده و با آن می توان به ۱۶۰ کشور بدون ویزا سفر کرد.

ادامه مطلب...

مهاجرت به پرتغال

 پرتغال با جمعیتی حدود ۱۰ میلیون از کشورهای قاره اروپاست و یکی از قویترین پاسپورت ها را دارا می باشد. با این پاسپورت می‌توان به ۱۶۴ کشور بدو ویزا سفر کرد.

 سرمایه گذاری در یکی از بخش های زیر می تواند شما را در این فرایند یاری کند:

ادامه مطلب...

مهاجرت به مالتا

مالتا با پایتخت والتا یکی از دیگر کشور های قاره اروپاست که از طریق سرمایه گذاری می‌توان در این کشور سکونت داشت. با پاسپورت این کشور می‌توان به ۱۶۴ کشور جهان بدون ویزا سفر نمود. مردم این کشور به زبان مالتیز صحبت می کند و جمعیت آن کمتر از ۵۰۰ هزار تن میباشد.

ادامه مطلب...

مهاجرت به اسپانیا

اسپانیا یکی از مقاصد گردشگری قاره اروپا می باشد که پایتخت آن مادرید است. این کشور دارای جمعیت ۳۶ میلیونی است که به زبان‌ اسپانیایی صحبت می‌کنند در صورت دارا بودن پاسپورت این کشور می توانید به ۱۶۴ کشور به راحتی سفر کنید.

ادامه مطلب...
بالا