-->

حقوق مالیات بین المللی

حسابرسی های مالیاتی

کار غیرانتفاعی یا خیرخواهانه / بنیادها و بخشش ها

پرونده های مالیات کیفری

  1. حقوق مالیات بین المللی:

در موضوعات حقوق مالیات بین المللی، ما به کسب و کارها مشاوره می دهیم که از انتخاب شکل حقوقی سرمایه گذاری در خارج از کشور تا برنامه ریزی مالیاتی در چارچوب کنسرسیوم فراملی آغاز می شود. در این خصوص، ما می توانیم به شما کمک کنیم ساختارهای هلدینگ تامین مالی را تاسیس کنید، دارایی های تجاری نامشهود را مستقر کرده یا زنجیره ارزش افزوده را در چارچوب محدودیت های قیمت گذاری انتقال بهینه کنید.

انتخاب و استفاده از مکان بهینه برای شرکت هلدینگ می تواند شما را در معرض سودها و زیان های خالص از شرکت های تابعه مختلف قرار دهد. بسیار خرسند می شویم استراتژی بهینه ای را برای شما طرح ریزی کنیم.

علاوه بر این، ما برای شناسایی ریسک های مالیاتی مرتبط با تمام فعالیت ها و معاملات فرامرزی و همچنین در ارتباط با ایفای تعهدات خود مرتبط با مالیات ها از قبیل وظایف بایگانی، اعلان و ارائه اظهارنامه های مالیاتی به شما مشاوره و پشتیبانی ارائه می کنیم.

حوزه دیگر تمرکز عمل، مشاوره و پشتیبانی برای ادغام ها و تحصیل هاست. ما برنامه ریزی مالیاتی را در حیطه تحصیل کسب و کارهای خارجی و خریدهای سهام مالکانه انجام داده و به منظور کشف هر گونه ریسک مالیاتی مرتبط با شرکت هدف یک ارزیابی صلاحیت را نیز انجام می دهیم.

تغییر سازمان یک کنسرسیوم به منظور اجتناب از یک انتقال مشمول مالیات سرقفلی در صورتی که کارکردهای تجاری به شرکت های خارجی تغییر مکان دهند، ضروری است. ما تدابیر تغییر سازمان را همراه با شما برنامه ریزی می کنیم.

حتی انتقال موقت کارمند به خواست خود کارمند به خارج از کشور می تواند برای کارفرما تاثیرات سوء مالیاتی داشته باشد. بسیار خوشحال می شویم به صورت موردی به شما مشاوره ارائه کنیم تا بتوانید در خارج از کشور از مزایای مالیاتی برخوردار شوید.

ارائه مشاوره حقوقی به افراد خصوصی شامل مشاوره در تمام موضوعات فرامرزی قانون مالیات بین المللی است.

در حوزه برنامه ریزی املاک بین المللی، ما راه حل هایی را طرح ریزی می کنیم که به شما در اجتناب از مالیات مضاعف برای معاملات متنوع سازی دارایی فرامرزی تان کمک می کنند.

ما می توانیم تبعات مالیاتی مرتبط با تغییر دادن محل سکونت قانونی خود به یک کشور خارجی را با یک ساختار قانونی و مالیاتی مناسب­تر ترسیم کنیم. ما برای سرمایه گذاری های خارجی شخصی شما، به عنوان مثال بخشش های خانوادگی، منافع سهام مالکانه مستقیم، حساب ها، و پورتفولیوهای اوراق بهادار، استراتژی های مالیاتی بهینه طراحی می کنیم.

ما بویژه در سرمایه گذاری های املاک و مستغلات تخصص داریم. غالباً، مقایسه ها بین تحصیل و ابتیاع مستقیم و راه حل های ساختارمند، به عنوان مثال اعتماد سرمایه گذاری  یا مشارکتا برای مدیریت دارایی، باید مورد بحث قرار گیرند.

ضرورت دارد درباره مکان و محلی که مدیریت اجرایی ای که به صورت بین المللی فعال است وظایف خود را در آنجا انجام خواهد و تبعات و پیامدهای منتج از این تصمیم به دقت بحث شود.

علاوه بر این، دامنه خدمات ما همچنین شامل مشاوره حقوقی در موضوعات مالیات کیفری می شود که مستلزم حقایق و شرایطی هستند که از مرزها فراتر می روند.

 

حسابرسی های مالیاتی

تعداد حسابرسی های مالیاتی همزمان با تعداد مناقشات مالیاتی مربوطه با مقامات درآمد که باید از طریق دادرسی حل و فصل شوند مدام در حال افزایش است.

ما در پشت سرگذاشتن موضوعات پیچیده مالیاتی به شما و حسابدار مالیاتی شما پشتیبانی و حمایت ارائه می کنیم. ما پرونده شما را ارزیابی کرده و ارزش هایی که در ابتدا توسط مقامات درآمد داخلی ارزیابی شده اند را از منظر دقت و مطابقت با قانون بررسی می کنیم. در جایی که مناسب باشد، ما تلاش خواهیم کرد هر گونه نتایج ثابت احتمالی از مقامات مالیاتی را اصلاح کنیم. ما تلاش می کنیم مستقیماً با ماموران مالیاتی به یک توافق برسیم، اما آماده ایم مناقشات را نزد دادگاه های مالیات مطرح کنیم.

حسابداران مالیاتی مجاز مجرب و متخصصان حقوقی ما برای قانون مالیات در تمام مراحل به شما مشاوره جامع تخصصی ارائه خواهند کرد. ما مستقیماً از جانب شما با ماموران درآمد داخلی کار می کنیم. ما قبل از، در طول و پس از هر حسابرسی مالیاتی به شما کمک می کنیم و نماینده شما در دادگاه و خارج از دادگاه خواهیم بود. همچنین، متخصصان ما در دفاع از هر گونه اخطار مسئولیت شخص ثالث برای معوقات مالیاتی به شما مشاوره حقوقی می دهند و درباره اینکه چگونه می توانید به صورت پیشگیرانه از ریسک های مالیاتی اجتناب کنید با شما مذاکره می کنند.

 

کار غیرانتفاعی یا خیرخواهانه / بنیادها و بخشش ها

 

پرونده های مالیات کیفری

پرونده های مالیات کیفری غالباً برای متهمین بسیار استرس آور می باشند، بویژه از نظر جستجوها، مصادره ها و بازداشت های احتمالی. بنابراین، در چنین پرونده هایی داشتن مشاور حقوقی متخصص در کنار خود می تواند اهمیت حیاتی داشته باشد.

ما در رسیدگی به عفو مالیاتی و پرونده های مالیات کیفری سال ها تجربه داریم و ما توانمندی های تجاری و مالیات میان رشته ای خود را ترکیب می کنیم تا نمایندگی حرفه ایی را برای دادرسی مالیات کیفری جاری تان به شما ارائه کنیم.

وکلای متخصص و حسابداران مالیاتی مجاز ما برای حقوق مالیات، مشاوره سفارشی به شما ارائه خواهند کرد و هم در پرونده مالیات کیفری و هم در موضوعات قانون مالیات در کل نمایندگی شما را برعهده می گیرند. ما با مقامات تحقیق کننده روبرو می شویم و به شما کمک می کنیم اتهامات معلق علیه خود را حل و فصل کنید. در بدترین حالت، ما در دادرسی ها نزد آژانس های صالحه تحقیق (در مورد) اجرای قانون و دادگاه ها به عنوان نماینده شما اقدام می کنیم، چه موضوعات مربوطه مسائل کاملاً مربوط به مالیات باشند که دادگاه های مالیاتی به آنها رسیدگی می کنند یا موضوعات کیفری که دادگاه ها با حوزه قضایی عمومی به آنها رسیدگی می کنند.

متخصصان مجرب ما از ابتدا تا انتها به عنوان نماینده شما اقدام کرده و به شما کمک می کنند. ما شخصاً و صادقانه در تمام لحظات در کنار شما می مانیم.

بالا