-->

بازگشت تحریم ها آمریکا

 

ارزیابی تاثیر و ارزیابی

آماده سازی ارزیابی های ریسک

بررسی های شریک تجاری / انطباق تجاری

مشاوره در مورد قانون گمرکی

 

 

ارزیابی تاثیر و ارزیابی

هر کارآفرینی که با ایران رابطه تجاری دارد حال باید بررسی کند، که آیا و تا چه میزان متاثر از تحریم های آمریکاست و در صورت نیاز، اقدامات لازم را اتخاذ کند. در غیر این صورت، ممکن است با پیامدهای وخیمی روبرو شود – حتی در صورتی که یک شهروند آمریکایی نباشد.

بویژه، حالا این امر باید به دقت پایش شود که روابط تجاری با چه کسی حفظ می شود و آیا این امکان برای محصولات وارداتی وجود دارد که همچنان، احتمالاً بر اساس یک مجوز، به ایران وارد شوند. ساختارهای خود شرکت نیز باید طبق شرایط خاصی بررسی و سازگار شوند.

طرف تماس شما

اریک آهرنز (Erik Ahrens)، تلفن: 284840400 40 49+ یا ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

خدمات ما شامل موارد زیر می شود:

 

آماده سازی ارزیابی های ریسک

ما به شما نشان خواهیم داد تصمیم دولت آمریکا چه معنایی برای مشارکت شما در ایران دارد. ما شرایط فردی شما را بررسی کرده و جهت اقدام توصیه هایی را به شما ارائه می کنیم تا از رعایت قانون مطمئن شوید. ما به سوالاتی شبیه به موارد زیر پاسخ می دهیم:

چه تحریم هایی مجددا جاری شده اند و آیا معافیت هایی برای بخش های خصوصی وجود دارد؟

آیا می توانم همچنان با شریک تجاری خود کار کنم؟

آیا هنوز میتوانم محصولاتم را به ایران وارد کنم؟

در ارتباط با کسب و کار آمریکایی خود به چه مواردی باید توجه کنم؟

 

بررسی های شریک تجاری / انطباق تجاری

آیا می خواهید به کار کردن با ایران ادامه دهید و می خواهید بدانید با چه کسی کار می کنید؟ ما درباره شریک تجاری تان اطلاعات لازم را به شما ارائه کرده و در نتیجه به شما کمک می کنیم یک تصمیم آگاهانه بگیرید. علاوه بر این، ما درباره تمام مسائل رعایت قوانین تجاری به شما مشاوره می دهیم و در پیاده کردن فرآیندهای لازم در شرکت تان از شما پشتیبانی می کنیم.

 

مشاوره در مورد قانون گمرکی

ما در مورد تمام مسائل مربوط به واردات کالا به ایران به شما مشاوره می دهیم. ما درباره مقررات قانونی مربوطه گوناگون به شما اطلاع می دهیم و مجوزها و گواهینامه های لازم را اخذ می کنیم. ما مزایایی که مناطق تجاری آزاد متعدد ارائه می کنند و شرایطی که طبق آن می توانید از تخفیفات مالیاتی زیادی برخوردار شوید را به شما نشان می دهیم.

بالا